Pomocní projektanti (konstruktéři) / Stavební technici projektanti, konstruktéři

FirmaDopravní stavby a venkovní architektura s.r.o.
ÚvazekHPP, Zkrácený úvazek, DPČ, DPP
Mzda24 000 Kč až 28 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: nám. Krále Jiřího z Poděbrad 6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Možno i na dohodu o provedení práce. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Nástup možný ihned. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (min. 20 hod/týdně). Pracovní doba: od 7:30-8:30 h do 16:00-17:00 h.

Náplň práce:
zpracování dílčích částí projektové dokumentace (výkresy, texty, tabulky) pro dopravní a inženýrské stavby, které společnost zajišťuje, dále pak sestavení výkazu výměr v excelu (příp. rozpočtu v rozpočtovém SW).

Požadujeme:
praxe v grafickém programu AutoCad v délce min. 2 roky (aktivní činnosti), znalost technického kreslení, schopnost číst výkresovou dokumentaci.

Nabízíme:
zajímavá a tvůrčí práce v kanceláři v historickém centru města s výhledem na náměstí, s vynikající dostupností stravování, s možností parkování, příp. v docházkové vzdálenosti zastávek veřejné dopravy, společnost podporuje odborné vzdělávání zaměstnanců, společnost nabízí benefity ve formě stravenek, penzijního připojištění a pro mimochebské i příspěvek na dopravu do zaměstnání. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - autocad
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 507/6, Cheb, 35002, Česko
mzda, plat (hrubý):24 000 Kč až 28 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP, Zkrácený úvazek, DPČ, DPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody: pro mimochebské příspěvek na dopravu do zaměstnání

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o., IČ: 26392526
datum zveřejnění nabídky práce:18. 04. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Petr Král
telefon:354436328
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Dopravní stavby a venkovní architektura u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 24 000 Kč až 28 000 Kč ; Benefity a výhody: Jízdní výhody: pro mimochebské příspěvek na dopravu do zaměstnání, ; Pracovní úvazek: HPP, Částečný úvazek, DPČ, DPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 507/6, Cheb, 35002, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.